آغاز به کار ۲۰۰ نیروی جدید شرکت فیروز جشن گرفته شد

آغاز به کار ۲۰۰ نیروی جدید شرکت فیروز جشن گرفته شد

رقیه بابایی . نوشته شده در اخبار اجتماعی, خبر ویژه 370 بدون نظر

آغاز به کار ۲۰۰ نیروی انسانی جدید دارای معلولیت با عنوان کارکنان شیفت سوم شرکت فیروز جشن گرفته شد.
به گزارش پیک توانا؛ آغاز به کار ۲۰۰ نیروی انسانی جدید دارای معلولیت با عنوان کارکنان شیفت سوم شرکت فیروز در مراسمی با عنوان «جهاد اشتغال» جشن گرفته شد.
در این مراسم که در سالن اجتماعات اداره‌کل تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد، حجت‌الاسلام علی قابل امام جمعه موقت شهر قزوین و مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، بهمن طاهرخانی رئیس مجمع نمایندگان استان، مریم بیدخام مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری، علیرضا وارثی مدیرکل بهزیستی و جمعی از مسئولان استانی و شهری قزوین حضور داشتند.
سیدمحمد موسوی، بنیانگذار کانون معلولین توانا در این مراسم طی سخنانی با اشاره به اشتغال حدود ۷۰۰ نیروی انسانی دارای معلولیت در شرکت فیروز وابسته به کانون توانا، این شرکت را الگویی برای بخش صنعت خواند و بر ضرورت حمایت مسئولان از شرکت فیروز در راستای زمینه‌سازی برای اشتغال بیشتر معلولان تأکید کرد.
زاهدی، استاندار قزوین نیز با بیان اینکه سازندگی در عین محدودیت، اساس خلقت است، گفت: کانون معلولین توانا نشان داده که در عین محدودیت، سازنده است و از این رو، می‌توان گفت کار کانون توانا بر اصل خلقت استوار است.
وی همچنین کانون توانا و شرکت فیروز را از کارآفرینان برتر کشور خواند و آمادگی استانداری را برای رفع مشکلات پیش روی این مجموعه و تسهیل در عملکرد آن اعلام کرد.
محمدرضا هادی‌پور، مدیرعامل کانون معلولین توانا نیز در سخنانی با اشاره به نقش کانون توانا در اشتغال‌زایی برای افراد دارای معلولیت اظهار امیدواری کرد؛ روزی برسد که هیچ فرد دارای معلولیتی بیکار نباشد.
در ادامه این مراسم از تعدادی از فعالان حوزه افراد دارای معلولیت در بخش اشتغال تقدیر شد.

رقیه بابایی

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید