استاندار قزوین: کانون توانا به الگوی جهانی تبدیل شده است

نوروزی . نوشته شده در اخبار داخلی کانون, خبر ویژه 236 بدون نظر

استاندار قزوین گفت: خلاقیت، همت و انگیزه کانون معلولین توانا در سطح ملی و بین‌المللی به الگویی تبدیل شده که باید بستر فعالیت اینگونه مجموعه‌ها را فراهم و توسعه داد.
به گزارش کانون معلولین توانا، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین به همراه جمعی از مسئولان از کانون معلولین توانا بازدید و با اعضای این مجموعه دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این بازدید علیرضا وارثی مدیرکل بهزیستی استان قزوین، عباس علایی مقدم سرپرست ورزش و جوانان استان قزوین، معصومه مرادیان مدیرکل امور با نوان و خانواده استانداری قزوین و جمعی از مسئولان استانی حضور داشتند.
عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در این بازدید اظهار داشت: افراد سالم با مشاهده مجموعه کانون توانا به ناتوانی خود پی می‌برند چراکه این مجموعه از خلاقیت و کوشش ویژه‌ای برخوردار است.
وی بیان کرد: تمدن بشری و پیشرفت تکنولوژی حاصل نیاز و ضعف انسان بوده این امر در حالی است که معلولان ناتوان نبوده بلکه تنها محدودتر هستند و این محدودیت فکرو اندیشه خلاق ایجاد کرده که حاصل آن ایجاد مجموعه همچون کانون توانا است.
استاندار قزوین تصریح کرد: خلاقیت، همت و انگیزه کانون معلولین توانا در سطح ملی و بین‌المللی به الگویی تبدیل شده که باید بستر فعالیت اینگونه مجموعه‌ها را فراهم و توسعه داد.
گفتنی‌ست در این مراسم از محمدرضا رجبی قهرمان وزنه‌برداری عضو کانون معلولین توانا که در مسابقات پاراآسیایی موفق به کسب مدال طلا شده بود، تجلیل به عمل آمد.

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید