البرز توانا

نوروزی . نوشته شده در کانون معلولین توانا 631 بدون نظر

تاریخچه
این شرکت به فضل الهی در سال ۱۳۷۹ با یک محصول ترانس های وات پایین و تعداد محدودی از معلولین و سرمایه ای بسیار کم که از صندوق قرض الحسنه کانون معلولین دریافت نمود و در کارگاهی کوچک در گوشه ای از مکان کانون معلولین توانای قزوین شروع به فعالیت کرد و با بیش از یک دهه فعالیت، در ده زمینه مختلف مرتبط با صنعت، کار خود را گسترش داده و به لطف الهی در یازدهم اردیبهشت سال ۹۲ مصادف با تولد بانوی دو عالم حضرت فاطمه (س) و روز جهانی کارگر مکان جدید خود را در شهر صنعتی لیا افتتاح کرد و در سوله ای به متراژ ۴۵۰متر با بیش از ۵۰ نفر پرسنل به فعالیت خود ادامه داده و در ضمن، این شرکت در سال ۹۲ موفق به دریافت پروانه فنی مهندسی و گواهی نامه تحقیق و توسعه R&D گردیده است.

چشم انداز:

تبدیل شدن به برترین شرکت الکترونیکی مطرح در کشور با تکیه بر سرمایه های انسانی معلول و کارآمد و نوآوری در محصولات و خدمات

ماموریت:

ارائه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک با اتکا بر دانش فنی کارآمد

همکاری با جامعه ی معلولین:

کانون معلولین توانا در سال ۱۳۷۴ به همت جمعی از معلولان توانمند شهر قزوین، با هدف تغییر نگرش جامعه نسبت به افراد دارای معلولیت و نیز احقاق حقوق این افراد، تأسیس شد. این سازمان مردم نهاد در ابتدای کار با کمترین امکانات و با اجاره ی مکانی کوچک شروع به فعالیت کرد. تا خلأ عدم وجود یک مرکز مردمی و حامی معلولان را در کشورپرنماید. مدیریت کانون در ابتدای کار به این نکته پی برد که برای شروع هر کاری به دو عنصر نیاز دارد: ۱- نیروی انسانی خلاق و کارآمد ۲- سرمایه مالی مکفی به همین دلیل پس از جذب، آموزش و بکارگیری نیروهای مدیریتی و ستادی، در سال ۱۳۷۹ نسبت به راه اندازی شرکت صنایع الکترونیک البرز توانا با در نظر گرفتن اهداف فوق اقدام نموده و تاکنون نیز توانسته است نسبت به انجام این مهم اهتمام ورزد.

همکاری با مراکز علمی:

از آنجائیکه یکی از ماموریتهای اصلی شرکت صنایع الکترونیک البرز توانا نوآوری و تبدیل دانش به عمل می باشد،نسبت به استقرار واحد R&D و خدمات اتوماسیون صنعتی در پارک علم و فنآوری امام خمینی قزوین اقدام نموده و درحال حاضر بخشی از فعالیت خود را در این مرکز با همکاری واحدهای دانش بنیان مستقر در پارک انجام می دهد.

تحقیق و توسعه:

این شرکت از سال ۱۳۹۴ تاکنون توانسته است ضمن اخذ گواهینامه تحقیق و توسعه از اداره کل صنایع، معادن و تجارت، نسبت به همکاری با برخی شرکتها در این زمینه اقدام نماید.

کارآفرینی:

تعهد اجتماعی این شرکت نسبت به جامعه بزرگ معلولین باعث گشته از ابتدای تاسیس (۱۳۷۹) تاکنون تعداد نیروهای شاغل مستقیم خود را از ۵ نفر به ۵۰ نفر و نیروهای غیر مستقیم خود را به ۴۰ نفر افزایش دهد، این شرکت خود را متعهد میداند بطور مستمر درخصوص آموزش و اشتغال نیروهای معلول اقدامات لازم را بکارگیرد.

محصولات این شرکت:

۱-تولیدکننده انواع ترانسفورماتور وات پایین تا سه کیلووات آمپر
۲-تولیدکننده انواع ترانس های سوئیچنگ (هسته فریت) جهت بردهای الکترونیک
۳-سیم پیچی و مونتاژ انواع الکتروموتورهای خانگی و صنعتی
۴-تولید انواع درخت سیم (وایرینگ)
۵-مونتاژ انواع بردهای الکترونیک
۶-خدمات بوبین پیچی
۷-مونتاژ انواع تابلوهای برق
۸-مونتاژ کامل انواع دستگاه های الکتریکی و الکترونیکی از ابتدا تا محصول نهایی آماده به بازار
۹-تولید انواع فندک های جرقه زن پنج شعله ای اجاق گاز و سیم های رابط

زمینه همکاری با:
این شرکت در تمامی زمینه ها، در قسمت محصولات خود امکان همکاری با تمامی صنعت های مرتبط با برق ـ الکترونیک ـ مخابرات و کامپیوتر را دارا می باشد و با توجه به این که تمامی درآمد این شرکت مختص معلولین محترم جهت اشتغال، فعالیتهای فرهنگی ـ اجتماعی از جمله سایت، مجله تخصصی، درمان، مسکن و… می گردد، لذا صمیمانه دست همکاری با همه دست-اندرکاران صنعت مرتبط را می فشارد و با همکاری بیشتر می توانیم زمینه های مساعد را در جهت اشتغال بیشتر و ارتقاء سطح فرهنگی ـ اجتماعی معلولین برداریم. در حال حاضر تعدادی از شرکتهایی که با ما همکاری می نمایند که به شرح ذیل است:
۱-شرکت آریان آسانسور تولیدکننده تابلوهای میکروپروسسوری آسانسور
۲-شرکت علم و صنعت تولیدکننده انواع ساعتهای حضور و غیاب
۳-شرکت توزین توان سنجش تولیدکننده انواع ترازوهای دیجیتال
۴-شرکت تک نما تولیدکننده انواع آیفون های تصویری
۵- شرکت کنتورسازی تولیدکننده انواع کنتورهای دیجیتال برق
۶- شرکت کارا تلفن تولیدکننده انواع مراکز تلفن دیجیتال
۷- شرکت همیان فن تولیدکننده انواع کنتاکتورهای فشار قوی
۸-شرکت صنایع پیشرو الکترونیکی آنتن کار- تولیدکننده انواع تقویت¬های خانگی و سه تاباکس و …

تماس با ما:

آدرس کارخانه :قزوین – شهرک صنعتی لیا -ابتدای جاده زباله – مجتمع کارگاهی کانون توانا

شماره تماس:۰۲۸-۳۳۴۵۳۸۹۰

مدیرعامل:مهندس پیوند چی

دیدگاهتان را بنویسید