امام جمعه قزوین: عملکرد کانون توانا، نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است

امام جمعه قزوین: عملکرد کانون توانا، نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است

رقیه بابایی . نوشته شده در اخبار اجتماعی, اخبار داخلی کانون, خبر ویژه 182 بدون نظر

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین گفت: فعالیت اقتصادی کانون توانا با کمک معلولان توانمند، اندیشه‌مند و با انگیزه استان قزوین از طرح‌های موفق و نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش پیک‌توانا؛ آیت‌اله عبدالکریم عابدینی در ضیافت افطار کانون توانا که شب گذشته سوی کانون با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و جمع زیادی از معلولان و خانواده‌های آنها برگزار شد، ایجاد اشتغال برای جوانان را کاری ارزشمند دانست و اظهارداشت: گروه بهداشتی فیروز که توسط آقای موسوی راه‌اندازی شده و برای بیش از ۸۰۰ نفر شغل ایجاد کرده نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است و می‌تواند الگوی دیگران باشد.

وی اظهارداشت: امروز می‌توانیم با افتخار اعلام کنیم کالای ایرانی تولید شده در واحد تولیدی فیروز یک محصول نمونه است و این واحد به خوبی در مسیر اقتصاد مقارمتی حرکت کرده است.

این مسئول افزود: کانون توانا با ایجاد اشتغال برای جمعی زیادی از معلولانی که شاید محدودیتی در اعضا بدن خود دارند اما از اندیشه های والایی برخوردارند توانسته نام خود را به عنوان یک تشکل مردمی موفق مطرح کند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین تصریح کرد: جای خرسندی دارد که کانون معلولان توانا توانسته قابلیت‌های خود را در عرصه‌های جهانی مطرح کند و استعدادهای شگرف خود را در عرصه‌های دیگر نشان دهد.

عابدینی گفت: اگر انسانی دچار محدودیت و یا معلولیت شده در عوض یک فرصت برای بروز توانمندی‌های دیگر خود پیدا کرده و این افراد به جای ناامید شدن باید سایر توانایی‌های خود را نشان دهند و در اجتماع نقش آفرین باشند.

رقیه بابایی

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید