بنیانگذار کانون توانا در نشست با رسانه‌های مازندران: رسانه، رسالت خود را بشناسد؛ وظیفه آشنایی مردم با حقوق اجتماعی به عهده رسانه‌هاست

بنیانگذار کانون توانا در نشست با رسانه‌های مازندران: رسانه، رسالت خود را بشناسد؛ وظیفه آشنایی مردم با حقوق اجتماعی به عهده رسانه‌هاست

رقیه بابایی . نوشته شده در اخبار اجتماعی, خبر ویژه 274 بدون نظر

بنیانگذار کانون معلولین توانا در نشست مشترک با اصحاب رسانه استان مازندران اظهار کرد: اهالی رسانه باید به رسالت خود آگاه باشند.
به گزارش پیک‌توانا: سید محمد موسوی در نشست مشترک با اصحاب رسانه استان مازندران که عصر امروز در کارخانه فیروز در شهرصنعتی البرز برگزار شد گفت: اهالی رسانه باید با آگاهی از رسالت خود مردم را با حقوق اجتماعی و اهداف انسانی خود آگاه کنند.
وی افزود: جامعه‌ای می‌تواند به بالندگی، پویایی و فضایل اخلاقی دست ‌یابد که انسان‌ها در آن به فلسفه وجودی و مبنای زندگی اجتماعی واقف باشند و این وظیفه خطیر اطلاع‌رسانی به عهده رسانه‌هاست.
مشاور عالی سازمان ملل در امور معلولان ایران ادامه داد: هرچه سطح آگاهی مردم بالا باشد و مردم حقوق اجتماعی خود را بیشتر بشناسند سطح خشونت و بی‌مهری در جامعه پایین‌تر بوده و جامعه‌ای منسجم‌تر خواهیم داشت.
کارآفرین برتر کشور در زمینه اشتغالزایی برای افراد دارای معلولیت رسانه‌ها را صاحبان قدرت دانست و تاکید کرد: اهتمام و توجه رسانه‌ها در پیگیری امور منجر به جدیت مسوولان و ایجاد رونق و اثربخشی در امور می‌شود.
مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز با تاکید بر این مطلب که مردم ولی‌نعمت هستند، از رسانه‌ها خواست برای مردم کار کنند و اذعان کرد: کار کردن برای مردم و اندیشیدن در جهت تامین خواسته‌های مردم موجب ایجاد برکت در ساز و کار می‌شود.
موسوی اثبات توانمندی‌های معلولان، تغییر نگرش جامعه نسبت به معلولان، ارائه الگوی سرمایه‌داری الهی به جامعه و به سرمایه‌داران و تمرکز روی آموزش و تربیت کودکان را از مهم‌ترین اهداف کانون معلولین توانا خواند.
دبیر برگزازی نشست‌های هم‌اندیشی تشکل‌های معلولان سراسر کشور ابراز کرد: گروه بهداشتی فیروز در بازار رقابت با کمپانی‌های بزرگ رقابت می‌کند و این اتفاق با تلاش و اهتمام نیروهای دارای معلولیت محقق شده است.
موسوی فرهنگ‌سازی و اصلاح نگرش جامعه نسبت به معلولان را مهم‌ترین خواسته کانون توانا برشمرد و از اهالی رسانه خوایت تا همچون قطره‌های پاک به اقیانوس اندیشه کانون توانا بپیوندند.
رقیه بابایی

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید