بنیانگذار کانون توانا در نشست با رسانه‌های مازندران: رسانه، رسالت خود را بشناسد؛ وظیفه آشنایی مردم با حقوق اجتماعی به عهده رسانه‌هاست

بنیانگذار کانون توانا در نشست با رسانه‌های مازندران: رسانه، رسالت خود را بشناسد؛ وظیفه آشنایی مردم با حقوق اجتماعی به عهده رسانه‌هاست

رقیه بابایی . نوشته شده در اخبار اجتماعی, خبر ویژه 56 بدون نظر

بنیانگذار کانون معلولین توانا در نشست مشترک با اصحاب رسانه استان مازندران اظهار کرد: اهالی رسانه باید به رسالت خود آگاه باشند.
به گزارش پیک‌توانا: سید محمد موسوی در نشست مشترک با اصحاب رسانه استان مازندران که عصر امروز در کارخانه فیروز در شهرصنعتی البرز برگزار شد گفت: اهالی رسانه باید با آگاهی از رسالت خود مردم را با حقوق اجتماعی و اهداف انسانی خود آگاه کنند.
وی افزود: جامعه‌ای می‌تواند به بالندگی، پویایی و فضایل اخلاقی دست ‌یابد که انسان‌ها در آن به فلسفه وجودی و مبنای زندگی اجتماعی واقف باشند و این وظیفه خطیر اطلاع‌رسانی به عهده رسانه‌هاست.
مشاور عالی سازمان ملل در امور معلولان ایران ادامه داد: هرچه سطح آگاهی مردم بالا باشد و مردم حقوق اجتماعی خود را بیشتر بشناسند سطح خشونت و بی‌مهری در جامعه پایین‌تر بوده و جامعه‌ای منسجم‌تر خواهیم داشت.
کارآفرین برتر کشور در زمینه اشتغالزایی برای افراد دارای معلولیت رسانه‌ها را صاحبان قدرت دانست و تاکید کرد: اهتمام و توجه رسانه‌ها در پیگیری امور منجر به جدیت مسوولان و ایجاد رونق و اثربخشی در امور می‌شود.
مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز با تاکید بر این مطلب که مردم ولی‌نعمت هستند، از رسانه‌ها خواست برای مردم کار کنند و اذعان کرد: کار کردن برای مردم و اندیشیدن در جهت تامین خواسته‌های مردم موجب ایجاد برکت در ساز و کار می‌شود.
موسوی اثبات توانمندی‌های معلولان، تغییر نگرش جامعه نسبت به معلولان، ارائه الگوی سرمایه‌داری الهی به جامعه و به سرمایه‌داران و تمرکز روی آموزش و تربیت کودکان را از مهم‌ترین اهداف کانون معلولین توانا خواند.
دبیر برگزازی نشست‌های هم‌اندیشی تشکل‌های معلولان سراسر کشور ابراز کرد: گروه بهداشتی فیروز در بازار رقابت با کمپانی‌های بزرگ رقابت می‌کند و این اتفاق با تلاش و اهتمام نیروهای دارای معلولیت محقق شده است.
موسوی فرهنگ‌سازی و اصلاح نگرش جامعه نسبت به معلولان را مهم‌ترین خواسته کانون توانا برشمرد و از اهالی رسانه خوایت تا همچون قطره‌های پاک به اقیانوس اندیشه کانون توانا بپیوندند.
رقیه بابایی 

مطالب مرتبط:
برگزاری نخستین جشنواره تئاتر معلولین
۱۶۰۶ بیمار روانی در کهگیلویه و بویراحمد تحت
11 باجه تلفن ویژه معلولان در اردبیل نصب
بهره‌مندی ۵۱ معلول جهرمی از تسهیلات خوداشتغالی
انتقاد نسبت به بی‌توجهی به معلولان/باغ جانبازان افتتاح
رویکرد بهزیستی توجه به معلولان جامعه است
پست های برق به معلولان صدمه می‌زند
مناسب سازی بانکها برای استفاده معلولان در جامعه
آغاز توزیع کارت کنکور ارشد از ۱۳ اردیبهشت/
کارت منزلت معلولان در قاین صادر شد/ ارائه
دست دلالان از واردات خودرو معلولان قطع شد
پنجمین مجمع شهرداران آسیایی آغاز شد

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید