بنیان‌گذار کانون توانا:توسعه پایدار در گرو مدیریت فکر و ایده است

نوروزی . نوشته شده در اخبار داخلی کانون, خبر ویژه 247 بدون نظر

در نشست شورای اداری الوند مطرح شد
بنیان‌گذار کانون توانا:توسعه پایدار در گرو مدیریت فکر و ایده است
به گزارش روابط عمومی کانون معلولین توانا،نشست شورای اداری الوند با حضور مسئولان این شهرستان و بنیان‌گذار کانون معلولین توانا در سالن جلسات فرمانداری البرز برگزار شد.
سید محمد موسوی در این نشست با اشاره به اهمیت توجه به جایگاه مدیریت در جامعه امروزی اظهار داشت: امروز با الگو پذیری از امیرالمومنین(ع) در زندگی میتوان زیر بنای حرکت‌های اجتماعی جامعه و مدیریت صحیح را مورد ارزیابی قرار داد.


بنیانگذار کانون معلولین توانا افزود: معلولیت محدودیت جسم بوده نه ناتوانی و محرومیت . کانون توانا با توجه به این محدودیت تن به دنبال ایده‌های نوین در زمینه‌های تکنولوژی ،علمی ،مهارتی بوده و شعار «معلولیت عامل سازندگی است» الگو محسوب می‌شود.
وی بیان کرد: امروزه توسعه پایدار ¬در گرو دنیای مدیریت و فکر بوده و این یک شعار بین المللی است که در کانون توانا سرمایه اصلی فکر و اندیشه است چراکه این مجموعه به دنبال دریافت کمک‌های بلاعوض نیست و توانمندی معلولان را هدف دارد.
موسوی ادامه داد: امروز دپارتمان سارمان ملل تعریف کانون توانا از معلولیت را به عنوان عالی‌ترین تعریف پذیرفته و حرکت معلولین در ایران و جهان تبدیل به مدلینگ شده‌ تا راز موفقیت این مجموعه را الگوی خود قرار دهند.


مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز عنوان کرد: مسئولان همانگونه که توانستند داعش فیزیکی را از بین ببرند باید داعش فرهنگی و اقتصادی کشور را نیز از میان برده و افراد براساس شایستگی و تخصص به کار گرفته شوند.
روح الله بابایی صالح نماینده مردم بوئین‌زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی در این نشست گفت: در جامعه حقوق معلولین ۱۴ موضوع مطرح شده که با همکاری کمیسیون مشترک بهداشت و کمیسیون اجتماعی و عمران در پی تصویب قانون جامع در این زمینه هستیم.
وی بیان کرد: بنا بر تاکیدات رهبری خدمت به مردم فلسفه وجودی مدیران بوده که این سخن باید سرلوحه فعالیت‌ها و اقدامات قرار گیرد.


نماینده مردم بوئین‌زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی از کارآفرین برتر و بنیان‌گذار کانون معلولین توانا برای حضور در مجلس دعوت به عمل آورد تا تجربیات این مدیر توانمند در اختیار سایر مسئولان و نمایندگان مجلس قرار گیرد.

زهرا میری

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید