توسط کانون توانا شعبه الوند صورت گرفت؛ اختتامیه دوازدهمین جشنواره تشویق دانش‌آموزان ممتاز

توسط کانون توانا شعبه الوند صورت گرفت؛ اختتامیه دوازدهمین جشنواره تشویق دانش‌آموزان ممتاز

رقیه بابایی . نوشته شده در اخبار اجتماعی 54 بدون نظر

دبیرخانه دوازدهمین جشنواره تشویق دانش‌آموزان ممتاز کانون معلولین توانا شعبه الوند شب گذشته به کار خود پایان داد.

به گزارش پیک‌توانا: دوازدهمین جشنواره تشویق دانش‌آموزان ممتاز کانون معلولین توانا شعبه الوند با تقدیر از صدها دانش‌آموز ممتاز از سراسر شهرستان البرز و با حضور مسئولان این شهرستان شب گذشته به کار خود پایان داد.

به گفته مدیرعامل کانون معلولین توانا شعبه الوند این جشنواره در دوازدهمین سال برگزاری خود به ارائه برنامه‌های فرهنگی، شاد و ویژه دانش‌آموزان پرداخت و تلاش کرد تا در یک بسته فرهنگی نمایش کاملی از توانایی‌های معلولان ارائه دهد.

محمدرضا امیری همچنین افزود: کانون معلولین توانا با دعوت از هنرمندان به‌نام سینما و تلویزیون ایران تلاش کرد تا مجموعه شب‌های شاد و مفرحی را برای خانواده‌های این شهرستان رقم بزنذ.

وی اجرای برنامه توسط مجری دارای معلولیت، گروه سرود نابینایان، اجرای نمایش توسط هنرمندان معلول، اجرای آهنگ توسط هنرمند نابینا و اجرای دگلمه توسط دانش‌آموزان نابینا را از برجسته‌ترین برنامه‌های جشنواره دوازهم الوند دانست.

این مسئول خاطرنشان کرد: ما فرهنگ‌سازی را زیربنا و شالوده بلوغ اجتماعی می‌دانیم و با برگزاری این جشنواره تلاش داریم تا از امروز روی دیدگاه و تفکر نسل‌های آینده کار کنیم.

امیری اذعان داشت: کانون توانا شعبه الوند از همه معلولان حتی ساکنان دورافتاده‌ترین روستاهای این شهرستان نیز برای همکاری و مشارکت در امور اجتماعی دعوت به عمل می آورد چرا که فعالیت اجتماعی پایلوت کسب اعتماد به نفس و ورود موفق به جامعه است.

رقیه بابائی

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید