زنجان قهرمان مسابقات دو و میدانی بانوان جانباز و معلول شد

زنجان قهرمان مسابقات دو و میدانی بانوان جانباز و معلول شد

نویسنده . نوشته شده در اخبار ورزشی 75 بدون نظر

به گزارش خبرگزاری فارس، سی‌ودومین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور دوومیدانی بانوان جانباز و معلول، بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور ۱۳۴ ورزشکار زن از ۲۸ استان کشور طی یک روز در مواد و کلاس‌های مختلف پزشکی برگزار شد که در پایان تیم زنجان با ۲۷ امتیاز قهرمان شد. تیم‌های خوزستان با ۲۵ امتیاز و آذربایجان شرقی نیز با ۲۳ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

اصفهان، لرستان، البرز، بوشهر، تهران، خراسان رضوی، سمنان و کرمان (هر سه با ۱۲ امتیاز)، کرمانشاه، گلستان، اردیبل، کُهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، کردستان، مازندران، فارس، گیلان، قزوین، قم، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان (هر دو با ۱ امتیاز)، آذربایجان غربی و چهارمحال و بختیاری به ترتیب به عناوین چهارم تا بیست و ششم دست یافتند.

با پایان یافتن این مسابقات و بررسی نتایج بدست آمده، افرادی که حد نصاب‌های مورد نظر انجمن را بدست آوردند برای حضور در اردوهای تیم ملی به منظور مسابقات پاراآسیایی جاکارتا دعوت خواهند شد.

رقابت‌های قهرمانی کشور در بخش مردان نیز طی روزهای ۲۲و ۲۳ اردیبهشت ماه برگزار شد و تیم‌های لرستان، تهران الف و خوزستان نیز به ترتیب عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید