سالار عقیلی در قزوین: حمایت از معلولان وظیفه هر ایرانی است

نوروزی . نوشته شده در اخبار داخلی کانون 296 بدون نظر

عقیلی گفت: با عشق در کانون معلولین توانا حضور یافتم و حمایت از معلولان وظیفه هر ایرانی است.

سالار عقیلی در گفت‌وگو با خبرنگار کانون معلولین توانا، اظهار داشت: از حضور در کانون معلولین توانا و جمع صمیمی دوستان احساس بسیار خوبی دارم و افتخار می‌کنم به اینکه توانستم در عرصه موسیقی خادم ملت ایران باشم.
وی بیان کرد: با عشق پذیرفتم که در جشنواره تشویق دانش‌آموزان ممتاز حضور پیدا کنم و وظیفه هر ایرانی و هنرمندی بوده که از معلولان حمایت کند.
عقیلی با اشاره به توانمندی‌های ویژه کانون معلولین توانا، خاطرنشان کرد: مجموعه کانون معلولین توانا از توانمندی‌های ویژه‌ای در حوزه‌های مختلف برخوردار بوده به طوری که کمک بلاعوض دریافت نمی‌کند و به صورت خودجوش هزینه‌ها را تامین می‌کند.
وی عنوان کرد: موفقیت کانون معلولین توانا از افتخارات هر ایرانی و کشور ایران است و مردم باید کمک‌های خود را به صورت ایده‌های خوب و در جهت بهبود وضعیت اعضای کانون بیان کنند.
عقیلی ادامه داد: بنده تاسیس مرکز MRI را که نیاز جامعه و مجموعه کانون معلولین توانا است را به مدیران مجموعه پیشنهاد دادم که امیدواریم محقق شود تا به این قشر توانمند خدمات لازم ارائه شود.
وی خاطرنشان کرد: ارتباط مردم عادی و معلولان از دیرباز با مسائلی همراه بوده چراکه در جامعه نحوه برخورد صحیح با این افراد به درستی تبیین نشده و این ضعف جدی در جامعه وجود داشته که نیازمند بازنگری است.
عقیلی بیان کرد: برگزاری جشنواره تشویق دانش‌آموزان ممتاز بستری مناسب برای ارائه نحوه برخورد درست با معلولان است تا در جامعه فرهنگ‌سازی شود.

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید