سرویس دهی ویژه معلولان تا ماه آینده آغاز می‌شود

سرویس دهی ویژه معلولان تا ماه آینده آغاز می‌شود

مدیر سایت . نوشته شده در اخبار 226 بدون نظر

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین:
سرویس دهی ویژه معلولان تا ماه آینده آغاز می‌شود
به گزارش روابط عمومی کانون معلولین توانا، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین به مناسبت روز جهانی معلولان با جمعی از کارکنان کانون توانا و معلولان استان دیدار کردند.
محمدرضا هادی‌پور مدیرعامل کانون معلولین توانا در این دیدار ضمن تبریک روز جهانی معلولان اظهار داشت: روز جهانی معلولان به سبب ارتقاء توانمندی و حضور اجتماعی معلولان علیرغم محدودیت‌های جسمی تبریک ویژه دارد.
وی ضمن بیان برخی مشکلات و نیازهای معلولان خاطرنشان کرد: امیدواریم با مشارکت دستگاه‌های اجرایی در زمینه خدمات‌دهی به معلولان گام‌های موثر برداشته شده و شاهد تامین امکانات موردنیاز این افراد باشیم.
مدیرعامل کانون معلولین توانا تصریح کرد: موضوع حمل و نقل و وسایل نقلیه ویژه معلولان یکی از مطالبات جدی بوده این امر در حالی است که هم‌اکنون ۵۰۰ نفر در شهر قزوین نیازمند آژانس و اتوبوس ویژه معلولان هستند.
محمدحسن ایرانخواه مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین در این دیدار گفت: در راستای رفع بخشی از مشکلات معلولان تاکنون ۴۰ دستگاه اتوبوس جدید مجهز به رمپ در قزوین خریداری شده که به صورت ضربدری در نقاط مختلف شهر ارائه خدمت می‌کنند.
وی بیان کرد: خریداری ۳۰ دستگاه اتوبوس تا پایان سال و همچنین تخصیص بودجه برای ۳۰ دستگاه دیگر برای سال آینده در دستور کار است که در همین زمینه جلسه ویژه معلولان در شورای شهر تشکیل می‌شود.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: آژانس ویژه معلولان نیز در دستور کار بوده و تاکنون ۴ دستگاه خودرو خریداری شده با نرم‌افزاری با ثبت مشخصات و آدرس معلولان خدمات ارائه خواهد کرد.
ایرانخواه از آغاز فعالیت سرویس‌دهی به معلولان تا یک ماه آینده خبر داد و گفت: اتوبوس‌های سطح شهر به نرم افزار GPS مجهز بوده و مدت زمان طی مسیر را با ارسال پیامک مشخص می‌کند.

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید