مالک هلدینک ماکسیم در بازدید از فیروز: کانون معلولین و گروه بهداشتی فیروز در اروپا نظیر ندارند

مالک هلدینک ماکسیم در بازدید از فیروز: کانون معلولین و گروه بهداشتی فیروز در اروپا نظیر ندارند

رقیه بابایی . نوشته شده در اخبار داخلی کانون 287 بدون نظر

مالک هلدینگ تولید فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی ماکسیمِ آلمان در بازدید از گروه بهداشتی فیروز و نحوه‌ی فعالیت افراد دارای معلولیت در این واحد تولیدی اظهار داشت: در اروپا همتایی برای مجموعه‌های کانون معلولین و فیروز وجود ندارد.

به گزارش پیک توانا: دکتر آدولف گیسن در نشست با مدیران گروه بهداشتی فیروز و کانون معلولین توانا با بیان اینکه در اروپا همتایی برای کانون معلولین و فیروز وجود ندارد تصریح کرد: با قاطعیت می‌توان گفت توجهی که در مجموعه‌ی فیروز و کانون توانا به معلولان شده بی‌نظیر است و چنین حرکتی را در اروپا هرگز نمی‌توان یافت.

وی خاطرنشان کرد: توسعه‌ی همکاری در قالب تولید تحت لیسانس محصولات با کیفیت، ثبت برند مشترک بین دو کشور ایران و آلمان و مشارکت در امور خیریه مهم‌ترین اهداف ما از این بازدید است.

گیسن یادآور شد: تلاش ما تولید بهترین محصولات با بالاترین کیفیت و نه برای قشر متمول بلکه برای ایجاد امکان خرید بین اقشار کم‌درآمد است و از نظر انجام مسئولیت‌های اجتماعی با کانون توانا و فیروز دارای نقاط مشترک هستیم.

مالک هلدینگ تولید فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی ماکسیمِ آلمان با بیان این مطلب که ما برای کاهش هزینه‌‌های تولید و افزایش توان خرید مشتری، بهترین ماشین‌آلات صنعتی را بکار می‌گیریم افزود: با یکپارچه کردن خصوصیات اجتماعی دو مجموعه‌ی ماکسیم و فیروز می‌توان خدمات ارزنده‌تری به جامعه ی هر دو کشور ارائه داد.

دکتر گیسن با اشاره به این نکته که ایده‌ی اصلی ما «دموکراتیک کردن کیفیت» است تاکید کرد: ما دنبال پول آن هم در کوتاه مدت نیستیم بلکه به دنبال انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود و راه‌گشایی در جامعه هستیم.

رقیه بابایی

مطالب مرتبط:
اجرای کامل کنوانسیون حقوق افراد دارای معلولیت نیازمند
با حضور در نمایشگاه‌های صنایع دستی دنبال تغییر
فروشگاه و نمایشگاه دائمی صنایع دستی کانون توانا
حضور کانون معلولین توانا در نمایشگاه بهاره ی
اولین کانون معلولین هلال کشور، برگزار کننده‌ی اردوی
بیش از هزارو دویست دانش‌آموز در جشنواره‌ی هفدهم
سرمایه‌داری باید از سبک الهی پیروی کند
من در اینجا افراد دارای معلولیتی نمی‌بینم
امام جمعه قزوین: موفقیت معلولین الگویی برای همه
اولین گروه تئاتر رسمی کانون معلولین توانا تشکیل
باید ازظرفیت هایی که قانون برای معلولان قائل
راه‌یابی ۸ عضو کانون معلولین به جشنواره‌ی امتنان

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید