مالک هلدینک ماکسیم در بازدید از فیروز: کانون معلولین و گروه بهداشتی فیروز در اروپا نظیر ندارند

مالک هلدینک ماکسیم در بازدید از فیروز: کانون معلولین و گروه بهداشتی فیروز در اروپا نظیر ندارند

رقیه بابایی . نوشته شده در اخبار داخلی کانون 588 بدون نظر

مالک هلدینگ تولید فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی ماکسیمِ آلمان در بازدید از گروه بهداشتی فیروز و نحوه‌ی فعالیت افراد دارای معلولیت در این واحد تولیدی اظهار داشت: در اروپا همتایی برای مجموعه‌های کانون معلولین و فیروز وجود ندارد.

به گزارش پیک توانا: دکتر آدولف گیسن در نشست با مدیران گروه بهداشتی فیروز و کانون معلولین توانا با بیان اینکه در اروپا همتایی برای کانون معلولین و فیروز وجود ندارد تصریح کرد: با قاطعیت می‌توان گفت توجهی که در مجموعه‌ی فیروز و کانون توانا به معلولان شده بی‌نظیر است و چنین حرکتی را در اروپا هرگز نمی‌توان یافت.

وی خاطرنشان کرد: توسعه‌ی همکاری در قالب تولید تحت لیسانس محصولات با کیفیت، ثبت برند مشترک بین دو کشور ایران و آلمان و مشارکت در امور خیریه مهم‌ترین اهداف ما از این بازدید است.

گیسن یادآور شد: تلاش ما تولید بهترین محصولات با بالاترین کیفیت و نه برای قشر متمول بلکه برای ایجاد امکان خرید بین اقشار کم‌درآمد است و از نظر انجام مسئولیت‌های اجتماعی با کانون توانا و فیروز دارای نقاط مشترک هستیم.

مالک هلدینگ تولید فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی ماکسیمِ آلمان با بیان این مطلب که ما برای کاهش هزینه‌‌های تولید و افزایش توان خرید مشتری، بهترین ماشین‌آلات صنعتی را بکار می‌گیریم افزود: با یکپارچه کردن خصوصیات اجتماعی دو مجموعه‌ی ماکسیم و فیروز می‌توان خدمات ارزنده‌تری به جامعه ی هر دو کشور ارائه داد.

دکتر گیسن با اشاره به این نکته که ایده‌ی اصلی ما «دموکراتیک کردن کیفیت» است تاکید کرد: ما دنبال پول آن هم در کوتاه مدت نیستیم بلکه به دنبال انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود و راه‌گشایی در جامعه هستیم.

رقیه بابایی

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید