مدیران روابط عمومی‌، اثرگذارترین بازوهای ایجاد تغییرنگرش در دستگاه‌ها هستند

نوروزی . نوشته شده در اخبار اجتماعی, اخبار داخلی کانون, خبر ویژه 206 بدون نظر

مدیرعامل کانون توانا در نشست با مدیران روابط عمومی دستگاه‌های دولتی استان:
مدیران روابط عمومی‌، اثرگذارترین بازوهای ایجاد تغییرنگرش در دستگاه‌ها هستند
مدیرعامل کانون توانا در نشست با مدیران روابط عمومی دستگاه‌های دولتی استان تأکید کرد: مدیران روابط عمومی‌، اثرگذارترین بازوهای ایجاد تغییرنگرش در دل دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی هستند.
به گزارش پیک‌توانا؛ محمدرضا هادی‌پور در نشست با مدیران روابط عمومی دستگاه‌های دولتی استان که صبح امروز در کانون توانا برگزار شد، بیان کرد: روابط عمومی‌ قلب تپنده هر نهاد، دستگاه‌ و سازمانی است و با توجه به جایگاهی که دارد بازوی مهم و اثرگذاری در ایجاد تغییر نگرش نسبت به افراد دارای معلولیت محسوب می‌شود.
وی با اشاره به لزوم مشارکت روابط عمومی سازمان‌ها در نهادینه ساختن فرهنگ نگرش عادی به معلولان، افزود: نگاه ما بر این است که شرایط زندگی عادی برای شهروندان دارای معلولیت فراهم شود.
هادی‌پور با بیان این مطلب که پتانسیل بسیاری از سازمان‌ها و نهادهای دولتی می‌تواند در راستای رفع نیازهای افراد دارای معلولیت به کار گرفته شود، تأکید کرد: هماهنگی و همکاری ادارات دولتی توسط مدیران روابط عمومی می‌تواند رافع مشکلات و نیازهای این قشر از جامعه باشد.
این مسئول با اشاره به توانمندسازی معلولان در عرصه‌های تولیدی، هنری و صنایع‌دستی، اضافه کرد: انعکاس توانمندی‌های معلولان به مدیران سازمان‌ها و لزوم ایجاد باور نسبت به توانایی آنها در مدیران دستگاه‌ها از جمله انتظاراتی است که از مدیران روابط عمومی‌های نهادهای دولتی داریم.
مدیرعامل کانون توانا خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ تهیه هدایا از بین محصولات تولید شده توسط معلولان، ایجاد زیرساخت‌های فرهنگی در راستای جلب نگاه حمایت‌گرانه نهادهای دولتی از معلولان و ایجاد زمینه دسترسی برابر معلولان به امکانات جامعه از دیگر زمینه‌های همکاری کانون توانا با مدیران روابط عمومی دستگاه‌های مختلف است.
وی در پایان سخنانش مدیران روابط عمومی‌ را رکن مهم و اصلی دستگاه‌ها خواند و با برشمردن پتانسیل‌ سازمان‌های دولتی از آنها خواست بخشی از ظرفیت‌ دستگاه‌های متبوع خود را به استفادع معلولان اختصاص دهند.
رقیه بابایی

دیدگاهتان را بنویسید