مدیرعامل شرکت شاتل در کانون توانا: کانون معلولین از معدود تشکل‌های خودگران کشور است

مدیرعامل شرکت شاتل در کانون توانا: کانون معلولین از معدود تشکل‌های خودگران کشور است

رقیه بابایی . نوشته شده در اخبار اجتماعی 420 بدون نظر

به گزارش پیک‌توانا: مدیرعامل شرکت شاتل صبح امروز در نشست با هیئت مدیره کانون معلولین توانا اظهار داشت: کانون معلولین توانا از معدود تشکل‌های خودگردانی است که در حوزه افراد دارای معلولیت به گونه‌ای فعالیت می‌کند که روی پای خود ایستاده است.

احمدرضا نخجوانی در این نشست کانون معلولین توانا را از موفق‌ترین تشکل‌های معلولان خواند و ابراز کرد: این مجموعه دارای ظرفیت‌های بالایی است و راه‌های همکاری با کانون معلولین توانا بسیار است.

وی همچنین به همکاری‌های مشترک با کانون معلولین توانا ابراز علاقمندی کرده و راه‌اندازی مرکز تلفن با نیروهای دارای معلولیت را از مهم‌ترین کارهای مشترک دو مجموعه شاتل و توانا خواند.

نخجوانی همچنین آموزش آی‌تی به متقاضیان دارای معلولیت را از دیگر خدماتی که شرکت شاتل می‌تواند به کانون معلولین ارائه دهد برشمرد و گفت: خوشبختانه حوزه آی‌تی کمترین درگیری فیریکی را برای افراد دارد و افراد دارای معلولیت در صورت آموزش با هر نوع محدودیت جسمی می‌توانند در این عرصه فعالیت داشته باشند.

این مقام مسوول همچنین بیان کرد: شرکت شاتل در ۳۵۰ شهر ایران دفاتر نمایندگی دارد و ۳هزارو نهصد نیرو در سراسر کشور به استخدام این شرکت درآمده و فعالیت می‌کنند.

نخجوانی اذعان کرد: روزانه بیش از ۲هزار نیرو در مرکز تلفن این شرکت به فروش خدمات مشغول بوده و یا به ارائه خدمات فنی و پشتیبانی کی‌پردازند.

رقیه بابایی

 

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید