مدیرعامل شرکت شاتل در کانون توانا: کانون معلولین از معدود تشکل‌های خودگران کشور است

مدیرعامل شرکت شاتل در کانون توانا: کانون معلولین از معدود تشکل‌های خودگران کشور است

رقیه بابایی . نوشته شده در اخبار اجتماعی 270 بدون نظر

به گزارش پیک‌توانا: مدیرعامل شرکت شاتل صبح امروز در نشست با هیئت مدیره کانون معلولین توانا اظهار داشت: کانون معلولین توانا از معدود تشکل‌های خودگردانی است که در حوزه افراد دارای معلولیت به گونه‌ای فعالیت می‌کند که روی پای خود ایستاده است.

احمدرضا نخجوانی در این نشست کانون معلولین توانا را از موفق‌ترین تشکل‌های معلولان خواند و ابراز کرد: این مجموعه دارای ظرفیت‌های بالایی است و راه‌های همکاری با کانون معلولین توانا بسیار است.

وی همچنین به همکاری‌های مشترک با کانون معلولین توانا ابراز علاقمندی کرده و راه‌اندازی مرکز تلفن با نیروهای دارای معلولیت را از مهم‌ترین کارهای مشترک دو مجموعه شاتل و توانا خواند.

نخجوانی همچنین آموزش آی‌تی به متقاضیان دارای معلولیت را از دیگر خدماتی که شرکت شاتل می‌تواند به کانون معلولین ارائه دهد برشمرد و گفت: خوشبختانه حوزه آی‌تی کمترین درگیری فیریکی را برای افراد دارد و افراد دارای معلولیت در صورت آموزش با هر نوع محدودیت جسمی می‌توانند در این عرصه فعالیت داشته باشند.

این مقام مسوول همچنین بیان کرد: شرکت شاتل در ۳۵۰ شهر ایران دفاتر نمایندگی دارد و ۳هزارو نهصد نیرو در سراسر کشور به استخدام این شرکت درآمده و فعالیت می‌کنند.

نخجوانی اذعان کرد: روزانه بیش از ۲هزار نیرو در مرکز تلفن این شرکت به فروش خدمات مشغول بوده و یا به ارائه خدمات فنی و پشتیبانی کی‌پردازند.

رقیه بابایی

مطالب مرتبط:
معابر نامناسب ساوه برای تردد نابینایان و معلولان
ممنوعیت تشکیل کمپین برای حمایت از معلولان در
روشندل با همتی که معلم نمونه شد
دسترس پذیری شهر برای نابینایان مقدم بر مناسب
تبلت جایگزین کتاب درسی دانش آموزان کم بینا
دولت در پرداخت یارانه به معلولان عنایت ویژه
محصولات تولیدی معلولان برندسازی می‌شود
مسکوت ماندن بخش‌هایی از قانون حمایت از حقوق
گزارشی از معلولیت یک شهر
تحصیل ۵۰۰۰ دانش‌آموز استثنایی در مازندران
بهزیستی و رفاه در هفت روز؛
ویلچر پله رو مجهز به موتور پرقدرت ساخته

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید