مناسب‌سازی ۹۰ درصد پیاده‌روهای شهر قزوین طراحی شده است

مناسب‌سازی ۹۰ درصد پیاده‌روهای شهر قزوین طراحی شده است

مدیر سایت . نوشته شده در اخبار 237 بدون نظر

مدیرعامل سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین:
مناسب‌سازی ۹۰ درصد پیاده‌روهای شهر قزوین طراحی شده است

به گزارش روابط عمومی کانون معلولین توانا، محمداسماعیل حافظی در بازدید از مجموعه کانون معلولین توانا به مناسبت روز جهانی معلولان اظهار داشت: خوشبختانه با پیشرفت علوم پزشکی معلولیت در جامعه کاهش یافته اما حادثه همچنان یکی از علل اصلی بروز معلولیت به شمار می‌رود.
وی بیان کرد: ارائه خدمات و آموزش از راه دور یکی از ثمرات مطلوب پیشرفت تکنولوژی است که در این زمینه برای معلولان اقدامات خوبی انجام شد تا از خدمات موردنیاز خود بهره‌مند شوند.
مدیرعامل سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین تصریح کرد: در سطح شهر قزوین ۹۰ درصد پیاده‌روهای اصلی از نظر مناسب سازی طراحی و حدود ۴۰ درصد عملیاتی شده‌اند که این روند با سرعت ادامه دارد.
حافظی خاطرنشان کرد: از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه مناسب‌سازی، طراحی ورودی و تردد آسان به تمامی پارک‌ها است که در این زمینه استانداردهای لازم با دقت لحاظ شده است.
وی ادامه داد: از ظرفیت مجموعه کانون توانا در رفع مشکلات و همچنین شناسایی مسائل مناسب‌سازی در سطح شهر باید استفاده کرد تا پروژه‌های عمرانی براساس استانداردها ساخته شود.
مدیرعامل سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین عنوان کرد: در تعدادی از پارک‌ها ست‌های وزرشی ویژه معلولان تعبیه شده که این طرح در حال توسعه و گسترش است.
انتهای پیام/

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید