هنرکده توانا

نوروزی . نوشته شده در کانون معلولین توانا 593 بدون نظر

کانون معلولین توانا مفتخر است که با ایجاد الگوهای عملی و کاربردی، جلوه‌ی باشکوهی از توانایی‌های افراد دارای معلولیت را در کشور منعکس کرده و این توانمندی را به تمامی آنها که افراد دارای محدودیت را شایسته‌ی ترحم دانسته و جسم او را باری بر دوش جامعه تلقی می‌کنند، اثبات کرده است.

اشتغال خانگی:
هنرکده توانا از جمله واحدهای کانون است که براین استراتژی است که علاوه برتوانبخشی روحی ایجاد اشتغال خانگی نماید وکسانی که امکان حضور برای ۸ساعت کاردرخارج از منزل را ندارند بتوانند برای خوددرآمد ایجاد نمایند .

آموزش چرم:
آموزش چرم دوزی درکانون ازسال۸۷فعالیت خودراآغاز کرد وبالغ بر ۲۰۰ نفردراین زمینه آموزش دیده اندکه ۳۰ نفرازاین افرادبه تولید چرم دوزی دست دوزدرزیرمجموعه اشتغال خانگی کانون قرار گرفته اند.هنرکده توانا باخریددستگاه پیشرفته درسال۹۴زمینه تولیدنیمه صنعتی رانیزفراهم آورده است وبادریافت مجوزتولیدازصنایع دستی راه تولیدراهموارترکرده است.

آموزش گلیم:
علاوه بر چرم،آموزش درزمینه گلیم راازسال ۹۱آغازنموده وبالغ بر ۳۰۰ نفرآموزش داده ودرحال حاضر ۱۵ نفرازمعلولین وخانواده های آنهامشغول به تولید هستند.

آموزش عروسک سازی :

ودرزمینه عروسک های تزئینی ومحلی وبافتنی نیزحدود ۴۰۰ نفرتابه حال آموزش دیده اندکه ۱۱ نفرآنهامشغول به تولید هستند.
درسه رشته فوق همه مواداولیه به شکل بسته بندی به تولید کننده داده شده وپس از ارائه محصول درپایان ماه دستمزد خودرا دریافت می نمایند وفروش کل محصولات به عهده کانون معلولین توانا می باشد.

فروش:
فروش این اجناس از طریق سایت،کانال تلگرامی وارتباطات با ادارات وشرکتها وفروشگاه تواناودوستان می باشد.

اکنون باهمکاری هم می توانیم گامی دیگردراشتغال زایی بیشترهم وطنان معلول خودبرداشته وباخریدهدایای باکیفیت ایرانی درکسب درآمداین افرادسهیم باشید.

آدرس:قزوین- بلوار شهید بهشتی – جنب سرزمین سحرآمیز -کانون معلولین توانا  – واحدهنرکده
ایمیل:info@irantavana.com
سایت: http://www.tavanacharm.com/
تلفن ثابت:۰۲۸۳۳۳۲۰۲۹۱
تلفن همراه:۰۹۱۲۷۸۵۲۵۹۶-سرکار خانم بریانی

برای دیدن محصولات هنر کده توانا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید