کانون توانا در عرصه اقتصادی به مدلینگ بین‌المللی تبدیل شده است

کانون توانا در عرصه اقتصادی به مدلینگ بین‌المللی تبدیل شده است

مدیر سایت . نوشته شده در اخبار داخلی کانون 221 بدون نظر

بنیان‌گذار کانون توانا:
کانون توانا در عرصه اقتصادی به مدلینگ بین‌المللی تبدیل شده است
به گزارش روابط عمومی کانون معلولین توانا، مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولان با حضور مسئولان شهرستان البرز و بنیان‌گذار کانون توانا در تالار شهر الوند برگزارشد.
در ابتدای این بزرگداشت رضا عسگری فرماندار البرز به حضور موفق کانون توانا در سطح جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: فعالیت کانون توانا در استان سبب افتخارآفرینی و موفقیت در امر کارآفرینی و تولید است که از این رو باید قدردان ارزش آفرینی این مجموعه باشیم.
وی بیان کرد: کانون توانا که امروز مجموعه توانمندی در سطح ملی و بین‌المللی بوده و هویتی به معلولان داده تا خود را در جامعه اثبات کنند.
فرماندار البرز ادامه داد: مسئولان نیز باید همچون بنیان‌گذار کانون توانا در راستای کمک به هم نوعان خود با برنامه ریزی و اقدامات موثر اعم از مناسب سازی فضای شهری و خدمات رسانی به معلولین گامی بردارند.
وی خاطر نشان کرد: با حضور کانون توانا تغییر نگرش را در سطح جامعه انجام شده و از این رو به توانمندی معلولین باور داریم و به این قشر نگاه ویژه داریم و فرصت روز جهانی معلولین غنیمت و تلنگری برای مسئولان به شمار می‌رود.
سیدمحمد موسوی بنیان گذار کانون توانا در این مراسم گفت: فردای جامعه را معلولین خواهند ساخت چراکه هر چه افراد محدودتر باشند سازنده‌تر خواهند بود و خوشبختانه کانون مصداق بارز فعالیت در علوم اجتماعی و علوم انسانی است.
وی بیان کرد: با بستر سازی بیشتر در امر فعالیت معلولان میتوان بیشتر درخشید و با ناتوانی جسمی فرصت بیشتری برای فکر و ایده بوده و از این رو میتوانیم سنگر آموزشی را در زمینه آموزش ارتقا دهیم.
مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز عنوان کرد: کانون توانا به دنبال فرهنگ‌سازی در جامعه بوده و در همین راستا سمینار علمی آموزشی به همت کانون توانا برای معلمان کلاس اولی در قزوین برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: جامعه معلولین موفقیت خود را مدیون مادران این سرزمین‌اند چراکه آنها با از خود گذشتگی، عصاره عشق و امید را در دل آنها نهادینه کردند.
بنیان گذار کانون توانا تصریح کرد: معلولین در عرصه‌های تکنولوژی و موفقیتی توانستند با اتکا به باور و انگیزه خود خوش بدرخشند و امروز در قزوین با توانمندی خود به فکر یک نسل سالم از لحاظ جسمی و فکری هستیم.
موسوی با بیان این مطلب که فرهنگ‌سازی غلط در جامعه سبب پایین آمدن سطح کیفی جامعه می‌شود، گفت: مسئولین و خیرین باید به دنبال راهکارهای مناسب وضعیت کیفی جامعه باشید و شعارهای انقلابی را محقق کنند این امر در حالی است که کانون توانا به عنوان نخستین مجموعه سرمایه‌داری الهی در عرصه اقتصادی به مدلینگ تبدیل شده‌اند.
انتهای پیام/

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید