کانون معلولین توانا سرمایه‌داری الهی را تحقق بخشید

کانون معلولین توانا سرمایه‌داری الهی را تحقق بخشید

نوروزی . نوشته شده در اخبار اجتماعی 380 ۱ نظر

بنیانگذار کانون معلولین توانا گفت: این کانون سرمایه‌داری الهی را بدون تکیه بر قدرت‌های شرق و غرب تحقق بخشید.
به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمد موسوی دوشنبه شب در جمع افراد دارای معلولیت و خانواده‌های آنان اظهار کرد: معلولان کمترین تخلف اجتماعی را دارند و بستر حضور آنها در اجتماع فراهم نیست.

وی افزود: کانون معلولین توانا به اذعان یونسکو و بخشی از سازمان ملل تنها مؤسسه‌ای در حوزه افراد دارای معلولیت است که حمایت مالی دریافت نمی‌کند؛ بلکه برای این افراد شغل هم ایجاد می‌کند.

بنیانگذار کانون معلولین توانا ادامه داد: این کانون در سطح دنیا الگویی در زمینه اشتغال‌آفرینی معرفی شده و برخوردار از جایگاه بین‌المللی است.

موسوی با تأکید بر اهمیت توانمندسازی افراد دارای معلولیت تصریح کرد: تمام کسانی که در فعالیت‌های کانون معلولین توانا همکاری می‌کنند، در واقع در سطح بین‌المللی برای توانمندسازی افراد دارای معلولیت گام برداشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: این مجموعه در پیام، ارزش‌آفرینی و افق فکر در دنیا بی‌نظیر است و فرد دارای معلولیت که در گذشته سربار جامعه محسوب می‌شد و در شرایط نامناسبی قرار داشت، امروز به عزت و توانمندی رسیده است.

بنیانگذار کانون معلولین توانا خاطرنشان کرد: امروز این کانون با فعالیت‌های خود به خصوص در زمینه اشتغال‌زایی ویژه افراد دارای معلولیت در کارخانه‌های تولیدی، شعار سال ۵۷ انقلاب اسلامی مبنی بر «نه شرقی، نه غربی» را با سرمایه‌داری الهی و بدون تکیه بر قدرت‌های شرق و غرب تحقق بخشید.

موسوی بیان کرد: مسئولان باید کارآفرینان را حمایت کنند و اجازه ندهند گرگ‌های اجتماعی، آنان را بدرند.

وی اضافه کرد: خدا را می‌توان در راهرویی دید، حس کرد و در آغوش گرفت که از میان خلق بگذرد.

بازتاب از سایت

نظرات (1)

  • هاشم شمس

    |

    سلام. ترحم ویرانگرست چه کیی که ترحم میکند یاترحم میشود زیرا یک ارتباط را از ریل تعادل خارج نموده ب بیراهه احساس هدایت میکند ک تنها رهاوردش اشک واه واندوه است وهیچکس ندیده ک پروژه ای ک سرمایه اش دلسوزی وترحم بوده پایان دلنشینی داشته . من کتابی تالیف نمودم ک تماما سرقت شد من ترحم نمیخواهم من اجرای قانون کپی رایت را میخواهم . هاشم شمس عضو جامعه همدان . من نظریه پرداز و طراح سیستم های اقتصادی هستم

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید