گرامیداشت روز جهانی خانواده به همت کانون توانا

گرامیداشت روز جهانی خانواده به همت کانون توانا

نوروزی . نوشته شده در اخبار داخلی کانون 525 بدون نظر

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون توانا _ روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۶ (۱۵ مه)، به مناسبت بزرگداشت روز جهانی خانواده کانون توانا مراسمی را با حضور ۵۲ خانواده در سالن اجتماعات کانون توانا برگزار کرد.
این مراسم در میان ۹۱ نفر از مدعوین، اعضای هیات مدیره و تعدادی از اعضای کانون توانا برگزار شد و با شعار جهانی “خانواده‌ها، آموزش و رفاه” این روز را جشن گرفت.
در این مراسم شاد خانواده‌ها به همراه فرزند دارای معلولیتشان شرکت داشتند و در مسابقات تدارک دیده شده از سوی کانون توانا شرکت نمودند.
به مناسبت این روز بزرگ، مسابقه کتابخوانی برای خانواده‌ها برگزار شد که تا پایان اردیبهشت، به سه نفر برنده جوایز اهدا خواهد شد. همچنین کودکان دارای معلولیت نیز در مسابقه نقاشی شرکت کردند.
گفتنی است یک مسابقه آشپزی به داوری خانم مریم اصلانی، کارشناس ارشد مدیریت آموزش ویژه مادران نیز برگزار گردید که به ترتیب به نفرات اول تا سوم بن خرید از هنرکده صنایع دستی معلولان اهدا شد.
محمدحسن هادی، معاونت اجتماعی کانون توانا با اشاره به نقش خانواده در توانمندی و کشف استعدادهای کودکان دارای معلولیت گفت: پدران هم علاوه بر مادران باید نسبت به معلولیت و سطح آموزش کودکان خود آگاه باشند و درصدد توانمند کردن فرزند و خانواده خود باشند.

‌معصومه آمِدی

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید