۵۰ واحدمسکونی به خانواده های دارای دو معلول در زنجان واگذارمی شود

۵۰ واحدمسکونی به خانواده های دارای دو معلول در زنجان واگذارمی شود

نوروزی . نوشته شده در اخبار اجتماعی 70 بدون نظر

معاون مشارکتهای مردمی اشتغال بهزیستی استان زنجان گفت: ۵۲ واحد به خانوارهای دو معلول و بیشتر در زنجان واگذار شده و ۵۰ واحد مسکونی نیز در هفته بهزیستی واگذار می شود.
نعمت ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر به واگذاری مسکن دو معلول و بیشتر در استان زنجان اشاره کرد و افزود: این طرح از سال ۹۳ استارت خورد و این طرح چهار ساله است و از این سال ثبت نام در سازمان بهزیستی استان شروع شد.

وی اظهار کرد: در این راستا ۱۷۶ خانوار دو معلول و بیشتر در استان زنجان در این طرح ثبت نام شدند که تاکنون ۵۲ واحد به این خانوارها در استان زنجان واگذار شده و ۵۰ واحد مسکونی دیگر هم در هفته بهزیستی به این خانواده ها واگذار می شود.

معاون مشارکتهای مردمی اشتغال بهزیستی استان زنجان گفت: خوشبختانه در استان زنجان بهزیستی برای مسکن دار کردن جامعه تحت پوشش خود مدیریت و برنامه ریزی لازم را دارد و تاکنون هم موفق بوده است و براساس برنامه ریزی ها و با مدیریت درست مسکن دو معلول ها امسال به پایان می رسد.

ملکی تعداد معلولان در استان زنجان را بیش از ۱۹ هزار نفر اعلام کرد و گفت: در این میان بهزیستی برای این معلولان خدمات فرهنگی و بهداشتی و درمانی را ارائه می دهد.

وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی استان زنجان در سالهای گذشته توفیقات خوبی را در واگذاری مسکن به معلولان داشته است و در سالجاری هم به متقاضیان واجد شرایط واحد مسکونی را ارائه می دهد.

معاون مشارکت های مردمی اشتغال بهزیستی استان زنجان، گفت: در اجرای واگذاری مسکن به دو معلول و بیشتر بنیاد مسکن با بهزیستی همکاری لازم را دارد.

مطالب مرتبط:
معاون سازمان بهزیستی: پشت نوبتی اورژانسی نداریم
اشتراک اعضای بدن رمز موفقیت این دو نفر
این بانوی معلول، راننده آژانس بود
کودکان هنوز در جامعه نقش پذیر نشده‌اند
تامین مسکن و توانمندسازی معلولان دغدغه جدی بهزیستی
توزیع وسایل کمک توانبخشی به معلولان تهرانی تا
برنامه جامع حمایت از حقوق معلولان سال آینده
حقوق معلولان در مناسب ‏سازی معابر عمومی پیگیری
ما بیماری «ام اس»‌مان را دوست داریم!
اشتغال ۳۰ معلول ناشنوا در کارخانه قطعه سازی
پرداخت ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به معلولان
۲۳۵میلیارد ریال اعتبارصرف تهیه وسایل کمک توانبخشی در

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید