۵۰ واحدمسکونی به خانواده های دارای دو معلول در زنجان واگذارمی شود

۵۰ واحدمسکونی به خانواده های دارای دو معلول در زنجان واگذارمی شود

نوروزی . نوشته شده در اخبار اجتماعی 91 بدون نظر

معاون مشارکتهای مردمی اشتغال بهزیستی استان زنجان گفت: ۵۲ واحد به خانوارهای دو معلول و بیشتر در زنجان واگذار شده و ۵۰ واحد مسکونی نیز در هفته بهزیستی واگذار می شود.
نعمت ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر به واگذاری مسکن دو معلول و بیشتر در استان زنجان اشاره کرد و افزود: این طرح از سال ۹۳ استارت خورد و این طرح چهار ساله است و از این سال ثبت نام در سازمان بهزیستی استان شروع شد.

وی اظهار کرد: در این راستا ۱۷۶ خانوار دو معلول و بیشتر در استان زنجان در این طرح ثبت نام شدند که تاکنون ۵۲ واحد به این خانوارها در استان زنجان واگذار شده و ۵۰ واحد مسکونی دیگر هم در هفته بهزیستی به این خانواده ها واگذار می شود.

معاون مشارکتهای مردمی اشتغال بهزیستی استان زنجان گفت: خوشبختانه در استان زنجان بهزیستی برای مسکن دار کردن جامعه تحت پوشش خود مدیریت و برنامه ریزی لازم را دارد و تاکنون هم موفق بوده است و براساس برنامه ریزی ها و با مدیریت درست مسکن دو معلول ها امسال به پایان می رسد.

ملکی تعداد معلولان در استان زنجان را بیش از ۱۹ هزار نفر اعلام کرد و گفت: در این میان بهزیستی برای این معلولان خدمات فرهنگی و بهداشتی و درمانی را ارائه می دهد.

وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی استان زنجان در سالهای گذشته توفیقات خوبی را در واگذاری مسکن به معلولان داشته است و در سالجاری هم به متقاضیان واجد شرایط واحد مسکونی را ارائه می دهد.

معاون مشارکت های مردمی اشتغال بهزیستی استان زنجان، گفت: در اجرای واگذاری مسکن به دو معلول و بیشتر بنیاد مسکن با بهزیستی همکاری لازم را دارد.

مطالب مرتبط:
زمینه اشتغال معلولان در واحدهای تولیدی قزوین فراهم می‌شود
ادامه مطلب...
خانواده‌های دارای چند معلول صاحب خانه می‌شوند
تدوین لایحه اشتغال معلولان
بررسی کاربرد فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی برای
دومین انتخابات کانون سراسری تشکل‌های مردم‌نهاد معلولان برگزار
راه دشواری که عصای سفیدم باید بپیماید
شرکت‌های هواپیمایی آئین‌نامه مسافران معلول را از یاد
صدور کدهای جدید برای معلولان بهزیستی
هزینه نگهداری هر معلول ۱.۱ تا ۱.۴ میلیون
اختصاص هزار میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان بهزیستی
معلولیت‌هایی که با فقر فرهنگی متولد می‌شود/ کمبود
زمینه اشتغال معلولان در واحدهای تولیدی قزوین فراهم
11 درصد از جمعیت کشور دارای درجاتی از

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید