بازدید کانون توانا از اولین نمایشگاه تجهیزات توانبخشی

بازدید کانون توانا از اولین نمایشگاه تجهیزات توانبخشی

نوروزی . نوشته شده در اخبار داخلی کانون 685 بدون نظر

نمایشگاه تخصصی تولیدات داخلی و وسایل کمک توانبخشی افراد دارای معلولیت برگزار شد.

به گزارش پیک توانا: کانون معلولین توانا در اولین نمایشگاه تخصصی تولیدات داخلی و وسایل کمک‌توانبخشی افراد دارای معلولیت که با هدف حمایت از ابتکارات، نوآوری‌ها و صنایع فعال در حوزه‌ی توانبخشی افراد دارای معلولیت برگزار شده بود، حضور یافت.

مسئول واحد درمان و سلامت کانون توانا در این نمایشگاه ضمن معرفی فعالیت‌های کانون توانا در زمینه‌ی درمان معلولان، از غرفه‌های مرتبط با درمان و بهداشت افراد دارای معلولیت بازدید کرد.

مسئول واحد ارتباط با صنعت نیز ضمن اشاره به فعالیت‌های گسترده‌ی کانون توانا گفت: کانون توانا تاکنون موفق به ایجاد زمینه‌ی اشتغال برای بیش از ۳۰۰ معلول توسط شده است.

همچنین مسئول واحد روابط بین‌الملل کانون توانا ضمن حضور در این نمایشگاه با تولیدکنندگان تجهیزات توانبخشی افراد دارای معلولیت برای همکاری رایزنی کردند.

مدیرعامل انجمن علمی و آفرینش‌های هنری معلولان و برگزار کننده‌ی این نمایشگاه گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی با تولیدکنندگان داخلی و خارجی بود.

مهندس برجیان با اعلام این مطلب که اغلب بازدیدکنندگان نمایشگاه مسوولان سازمان‌های بهزیستی کشور بودند تصریح کرد: استقبال از نمایشگاه خوب بود اما اطلاع‌رسانی نمایشگاه به‌صورت ضعیف صورت گرفت، ما انتظار بیشتری از تعداد بازدیدکنندگان داشتیم.

گفتنی است در برخی غرفه‌ها خدماتی چون سرویس رایگان ویلچر به بازدیدکنندگان ارایه شد. نمایشگاه تجهیزات توانبخشی سازمان بهزیستی با حضور ۴۰ شرکت سازنده و واردکننده وسایل توانبخشی در ۵۸ غرفه برگزار شد که محصولاتی چون وسایل کمک حرکتی، ارتز و پروتز، وسایل کمک آموزشی و ارتباطی، تجهیزات کمک‌بینایی و کمک‌شنوایی در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

لازم به ذکر است این نمایشگاه از ۱۸ تا ۲۰ شهریور ماه در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

معصومه آمِدی

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید