دومین شب از مجموعه شب‌های جشنواره بیستم برگزار شد

دومین شب از مجموعه شب‌های جشنواره بیستم برگزار شد

رقیه بابایی . نوشته شده در اخبار اجتماعی 81 بدون نظر

دومین شب از بیستمین جشنواره تشویق دانش‌آموزان ممتاز با حضور ۳۰۰ دانش‌آموز ممتاز برگزار شد.

به گزارش پیک‌توانا؛ سیصد دانش‌آموز ممتاز کلاس سوم و چهارم ابتدایی امشب در حالی میهمان بیستمین جشنواره تشویق دانش‌آموزان شدند که بدون قرعه کشی جوایز نفیسی از دبیرخانه این جشنواره دریافت کردند.

کانون توانا در دومین شب از جشنواره تشویق دانش‌آموزان ممتاز دو معلول موفق و توانمند به نام‌های زینب افلاطونی ۱۰ ساله با معلولیت از ناحیه هر دو دست و سمانه شعبانی را با معلولیت نابینایی که بورسیه کشور استرالیا را برای تحصیل در مقطع دکترا به دست آورده است، در قالب سکوی امید به مخاطبان خود معرفی کرد.

گفتنی است اجرای گروه سرود معلولان متشکل از نماینده طیف‌های مختلف معلولان، مسابقه کودکان و پدران، کلیپ‌های کوتاه، اهدای جایزه به دانش‌آموزان، حضور هنرمندان روی سن و اجرای برنامه زنده با تماشاچیان از جمله آیتم‌هایی بود که در دومین شب از جشنواره بیستم اجرا شد.

در این برنامه ۱۴ دانش‌آموز دارای معلولیت که بدون برخورداری از زیرساخت‌های مناسب و مرتبط با معلولیت‌های خود دوشادوش دانش‌آموزان تندرست تلاش کرده و رتبه ممتاز دریافت کرده‌اند به‌طور ویژه مورد تجلیل قرار گرفته و جوایزی جداگانه‌ای از کانون توانا دریافت کردند.

لازم به ذکر است این جشنواره که از شب گذشته امشب ۲۳ مرداد ماه آغاز شده تا ۵ شب در محل کانون معلولین توانا به کار خود ادامه خواهد داد.

رقیه بابائی

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید