قائم مقام ریاست هیات مدیره کانون توانا تاکید کرد: آئین پاسداشت جهاد اشتغال، شکرانه توانایی معلولان در دنیای صنعت و اقتصاد

قائم مقام ریاست هیات مدیره کانون توانا تاکید کرد: آئین پاسداشت جهاد اشتغال، شکرانه توانایی معلولان در دنیای صنعت و اقتصاد

رقیه بابایی . نوشته شده در اخبار داخلی کانون, خبر ویژه 2351 بدون نظر

قائم مقام رئیس هیات مدیره کانون توانا بیان کرد:” آئین پاسداشت جهاد اشتغال” حاکی از توانایی معلولان در چرخاندن چرخ‌های صنعت و اقتصاد کشور است.

به گزارش پیک‌توانا؛ حجت‌اله یوسفی با بیان این مطلب افزود: موفقیت انسان‌ها با محدودیت جسمی آنها ارتباطی ندارد و شکوفایی معلولان در کانون توانا و فیروز از توانمندی این گروه در چرخاندن چرخ‌های تولیدی و اقتصادی کشور حکایت دارد.

وی افزود: فیروز یکی از مهم‌ترین برندهای کشور در حوزه لوازم بهداشتی کودکان است که محصولات آن با بالاترین کیفیت توسط کارکنان معلول تولید شده و با برندهای خارجی رقابت می‌کند که این میزان از مقبولیت را باید مرهون مدیریت اصولی و همت تلاشگران معلول دانست.

این مسئول ادامه داد: کانون معلولین توانا و گروه بهداشتی فیروز تاکنون بیش از ۷۵۰ فرصت شغلی برای افراد دارای معلولیت فراهم آورده‌اند و آیین پاسداشت جهاد اشتغال، شکرانه‌ای برای دستیابی به این موفقیت بزرگ است‌.

یوسفی که مدیریت عاملی کانون توانا را برای ۱۷ سال متوالی در کارنامه کاری خود دارد بیکاری را از بزرگترین بحران‌ها و معضل جامعه امروز برشمرد و اضافه کرد: امروز جامعه مشاهده می‌کند که این بحران بزرگ توسط معلولان و با دوراندیشی و درایت این قشر به موضوعی قابل حل تبدیل شده است.

این فعال حوزه معلولان کشور خاطرنشان کرد: افراد دارای معلولیت در تمام حوزه‌ها توانمندی خود را اثبات کرده‌ و نشان داده‌اند که معلولیت جسم نمی‌تواند مانع رشد و تعالی انسان باشد.

رقیه بابایی

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید